1. Trieda: Lienky

5-6 ročné deti

 
 
Triedne učiteľky:
Bc. Anna Badíková
Bc. Anastázia Repkovská MD - zástup Dagmar Jurková
 
 
 

Vážení rodičia, tu sú naše plánované akcie, ktoré budú ešte doplnené:

 

13.5.  Krajská knižnica - CHrobáčiky       0€

20.5.  Budatín

30.5. Staromestské slávnosti

3.6.  Liptovská Sielnica

6.6.   Budatín  - Cesta rozprávkovým Lesom

7.6./8.6.  Noc v škôlke

10.6.   Dravce v Bytčici

18.6.   KK   Voda      0€

19.6.   Peter Pan BDZA

20.6.   Rozlúčka s predškolákmi

27.6.   Fest anča 


Vážení rodičia, dňa 17.4.2019 budeme mať Veľkonočné tvorivé dielne v školskej jedálni i so školákmi , od 14:00 - 17:00hod. Rodičia, ktorí majú možnosť prísť , môžu, tí ktorí pracujú prídu za nami do jedálne. My si budeme tvoriť, maľovať medovníčky a pliesť korbáče. Kto chce, môže prispieť koláčikom, občerstvením, materiálnou pomocou. Ďakujeme a veľmi sa tešíme. Anička a Dada. 

 


Vážení rodičia, srdečne vás pozývame ku nám do triedy Lienky 19.3.2019 od 9hod na otvorenú hodinu, kde si pozriete ako prebieha výchovno - vzdelávací proces u predškolákov, čo všetko musia deti zvládať a ako sa s tým popasujú. Tešíme sana vás :)


Vážení rodičia, v piatok sme boli na otvorenej hodine v 1.A triede, kde sme si vyskúšali zápis, všetko , čo deti  na zápise čaká. Prváci im pomohli a boli naozaj veľmi šikovný. Ďakujeme.


Zima

Zimné hry v prírode

09.01.2019 07:35
Vážení rodičia, máme sniežiku až dosť, preto budeme tráviť čas vonku. Pôjdeme sa kĺzať na kopec, kŕmiť vtáčiky, stavať snehuliakov. Poprosíme denne baliť vhodné oblečenie, oteplováky, čiapka, šál, nepremokavé rukavice, vhodné spodné oblečenie. Ďakujeme. Anička Stazka

—————


Vážení rodičia, blížia sa  vianočné sviatky, preto nás čakajú rôzne aktivity, začneme :

v pondelok 3.12., pôjdeme si do školy piecť medovníčky. Tešíme sa. 

4.12. idme na zážitkové učenie do Synagógyv meste - NEkameň.

5.12. príde Mikuláš

6.12. sa fotíme

10.12. ideme do domu odborov na Luskáčika - 3€

12.12. vianočná besiedke v triede

13.12. Canisterapia Havinko 2€

17.12. Čas vianočný - výstava Makovického Dom


Vážení rodičia, vaši predškoláci sa pomaly oboznamujú s prostredím našej školy. Boli sme sa pozrieť na vyučovaciu hodinu, kde si vyskúšali sedenie v lavici a spoločne s prvákmi si vyrobili sobíkov. Viac ms-gastanova.webnode.sk/fotogaleria-ms/a1-lienky/?


Vážení rodičia, vzhľadom na to, že máme väčšiu časť detí predškolskéhoveku, na našej nástenke pri dverách,máte zoznam, čo všetko by mal predškolák zvládať. Aktuálne témy týždňa, čo treba docvičiť, dbať na správny úchop písadla, poloha pri písaní a iné. Neváhajte a prečítajte si. 

Anička a Stazka