Projekty a súťaže

Vážení rodičia, v našej škole naďalej pokračuje zber plastových vrchnákov, separácia odpadu, zber hliníkových odpadov a zber použitých zubných kefiek. Ďakujeme, že recyklujete.
 
 
Ďakujeme veľmi pekne za zapojennia sa do hlasovania o nové toalety pre deti. Aj keď nás bolo málo, opäť sme vyhrali produkty v hodnote 260€. Ďakujeme ďeťom a p. Orinčákovej, Mičicovej a Badíkovej za realizáciu súťaže. 
 
Dnes nás milo prekvapila základná škola Zborov nad Bystricou, ktorá priniesla pre Sabinku plnú dodávku vrchnáčikov a poslali krásny odkaz. ďakujem, že pomáhate.
 
 
Ďakujeme veľmi pekne za zbieranie vrchnáčikov pre Sabinku. Osobne sme boli odovzdať vrecia u nich doma, Sabinka i s rodinou sa veľmi potešili, pozdravujú a ďakujú všetkým, ktorým nie je osud Sabinky ľahostajný. Ďakujeme, že pomáhate. Viac na www.facebook.com/search/top/?q=pom%C3%B4%C5%BEte%20sabinke
 
Vážení rodičia, naša materská škola v spolupráci so žiakmi základnej školy je zapojená v zbierke Pomôžte Sabinke. Pre toto dievčatko zbierame plastové vrchnáčiky z rôznych výrobkov, kečup, pet fľaše, drogéria, káva bez papiera, šľahačka a mnoho iných. Každý vrchnáčik pomôže k podpore tohto dievčatka. Sabinka je s nami v kontakte a určite príde deti i pozrieť. Zberné miesto je vo vestibule školy i materskej školy. Ak máte väčšie množstvo, nechajte to pri zbernej nádobe a my sa postaráme o zber. Ďakujeme viac o Pomôžte Sabinke na adrese:  pomozte-sabinke.weebly.com/   
zodp. Anna Badíková
 
 
 
Na našej škole i tento rok prebieha separácia zberu. Už deti v škôlke vedieme k ekologickému chráneniu prostredia, preto i vy sa s deťmi môžete zapojiť do zberu hliníkových mäkkých obalov, paštéty, jogurty, alobal,....na stránke prealina.sk/ sa dozviete ako musia byť jednotlivé obaly zložené. V priebehu mesiaca budú umiestnené zberné nádoby. Poprosím o dodržiavanie zásad skladania obalov. Pri nedodržaní nám budú obaly vrátené ako nepoužiteľné. Ďakujeme, že pomáhate chrániť našu Zem. zodp. Anna Badíková
 
 

SÚŤAŽ S DOMESTOSOM

Vážení rodičia,radi by sme sa s Vašou pomocou zúčastnili súťaže nazvanej „Domestos pre školy 2018“. Súťaž sa koná v termíne od 4. 9. do 31. 12. 2018. Už teraz ale môžete školu podporiť účtenkami z nákupu produktov značky Domestos. 

Princípom súťaže je zbieranie bodov, a to niekoľkými spôsobmi:

1. S deťmi budeme plniť súťažné aktivity. Za splnenie všetkých aktivít získame na konci súťaže 500 bodov.

2. Rodičia, príbuzní alebo priatelia školy sa zaregistrujú na www.domestospreskoly.sk, vyberú si školu, ktorú chcú podporovať, a na e-mail im budú chodiť informácie o úspešnom splnení súťažných aktivít. Cez e-mail môžete za školu hlasovať. Za splnenú aktivitu dostane škola od jedného užívateľa jeden bod.

3. Škola zbiera body za nazbierané účtenky a účtenky môžu užívatelia tiež nahrávať na webe. Jeden výrobok = 5 bodov.

 

Hlasovaťmôže každý, kto má mailovú adresu. Čím viac bodov, tým väčšia šanca na výhru. Vyhrať môžeme nové toalety pre žiakov. Minulý rok sa nám podarilo vyhrať výrobky domestos vhodnote 260€, čo bola tiež odmena za našu snahu. 

 

Ďakujeme za každý bod, účtenku a podporu. zodp.Anna Badíková

 


Kontakt

MŠ Gaštanová

Gaštanová 56
010 07 Žilina

Elokované pracovisko:

MŠ Bytčica
Na stanicu 27
010 09 Žilina - Bytčica


041/516 66 32 , 0903 281 730 - MŠ Gaštanová
041/568 92 79 - MŠ Bytčica